Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

црна маица audi

  • Производител: audi
  • Код на продуктот: 9125
  • Достапност: На залиха
  • 1,500.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции