S-од пазувите до пазувите 43 см должина 67 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Сина маица PRIMARK

  • Код на продуктот: 52
  • Достапност: На залиха
  • 800.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции