XL-од пазувите до пазувите 57 см должина75cm

3XL-од пазувите до пазувите 63 см должина80cm

M-пазувите до пазувите 48CM Должина 72CM

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

сива маица O.N.

  • Код на продуктот: 67
  • Достапност: На залиха
  • 800.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции