XS-од пазувите до пазувите49см  должина 67 см

L-од пазувите до пазувите55см  должина 73 см

S-од пазувите до пазувите51см  должина  71 см

M-од пазувите до пазувите53см  должина  72 см

XL-од пазувите до пазувите59см  должина  74 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

зелена маицаBERSHIKA

  • Код на продуктот: 9003
  • Достапност: На залиха
  • 800.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции