Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Бела маица со црни ракави VR/46

  • Код на продуктот: 2065
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,440.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции