Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

L-од пазувите до пазувите52см  должина 71см

XL-од пазувите до пазувите54см  должина  73 см

M-од пазувите до пазувите50см  должина  69 см

S-од пазувите до пазувите48см  должина  67 см

XS-од пазувите до пазувите46см  должина  65 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

бела маица SEA YOU

  • Код на продуктот: 9
  • Достапност: На залиха
  • 800.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции