Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

машки тим SPEED SPORT

  • Код на продуктот: 803
  • Достапност: На залиха
  • 3,150.00ДЕН.
  • 1,900.00ДЕН.


Достапни опции