Боја – црна / мат /. Платформа – полиамид. Отпорен на вода и отпорен на ветер! Со патент на 3-от џеб. Тежина – 0,4 кг – 0,5 кг! Везени амблеми и натписи! Силиконски надолу – полнење..

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

црн елек AUDI

  • Производител: audi
  • Код на продуктот: 5000
  • Достапност: На залиха
  • 2,580.00ДЕН.
  • 1,250.00ДЕН.


Достапни опции