• Сиви шорцеви VR/46

Бесплатна силуета

Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични и еден заден џеб

• лого 

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Сиви шорцеви VR/46

  • Код на продуктот: 2129
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции