• Бели шорцеви The Doctor VR/46

Стилски летни шорцеви со странични џебови. Ткаенината е изработена од памук и еластан. Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Бели шорцеви The Doctor VR/46

  • Код на продуктот: 2131
  • Достапност: На залиха
  • 1,440.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции