• Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

џемпер VR46

  • Код на продуктот: 9147
  • Достапност: 2-3 Days
  • 2,800.00ДЕН.
  • 1,490.00ДЕН.


Достапни опции