Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

црни пантолони Speed Sport

  • Код на продуктот: 9171
  • Достапност: На залиха
  • 1,888.00ДЕН.
  • 800.00ДЕН.


Достапни опции