Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна•  Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

џемпер VR46

  • Код на продуктот: 9336
  • Достапност: На залиха
  • 2,950.00ДЕН.
  • 1,490.00ДЕН.


Достапни опции