Машките шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo се дизајнирани за сите кои сочувствуваат со класичната и едноставна спортска опрема.
Машките шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo се направени од 100% мек и пријатен на допир полиестер материјал кој не се тутка и брзо се суши. Нивниот класичен стил и стандарден крој ги прави постојано избрани од млади и стари.

Карактеристики:

Натпис печат - ZEUS на дното на левата нога;
Ластик на колковите со прицврстувачки врски;
Исечете: Стандардно;

Машки шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo - неодолива понуда по одлична цена.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машки шорцеви ZEUS Pantaloncino Promo Nero

  • Код на продуктот: 505930
  • Достапност: На залиха
  • 890.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции