Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  импресионира со својата удобност и стилски дизајн.

Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  е направен од меки, полиестерски материјали за кои е познато дека не се туткаат, ги задржуваат боите подолго и се многу издржливи.
Карактеристики на тимот:

Отпечатоци на натпис - GIVOVA на десната нога и под деколтето кај градите;
Ластична лента и врвки за влечење;
Влошки за лактите на двете страни на карлицата;

Голманскиот тим GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester  - нема да останете незабележани.

Сите машки спортски тимови во различни големини и бои може да се најдат овде.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Голмански дрес GIVOVA Goalkeeper Kit Manchester 1910

  • Код на продуктот: 510731
  • Достапност: На залиха
  • 3,110.00ДЕН.
  • 1,900.00ДЕН.


Достапни опции