Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution е дизајнирана да обезбеди удобност и добар стил на секоја спортска природа.

Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution е изработена од фин и многу пријатен на допир полиестер материјал, кој се карактеризира со неговата издржливост, лесно одржување, брзо сушење и задржување на бојата дури и по повеќекратна употреба. V-вратот, директното сечење и двобојниот дизајн го прават често избран за спорт.
Карактеристики:

Натпис GIVOVA напред под јаката;
Материјал: Полиестер;
Директно сечење;
V-вратот.

Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution има се што ви треба.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машка маичка GIVOVA Shirt Revolution 1310

  • Код на продуктот: 516719
  • Достапност: На залиха
  • 1,090.00ДЕН.
  • 790.00ДЕН.


Достапни опции