Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata - наменета за сите активни спортови.

 Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata е направен од 87% полиестер и 13% еластин, што го прави совршено погоден дури и за најдинамичните тренинзи. Сечењето е скроено, шевовите се меки и пријатни на допир, не ја иритираат кожата. Има дебели ремени, ластици на рамената и овално деколте.


Карактеристики:

Опремен сече;
87% полиестер и 13% еластин;
Овално деколте;

 Машки  топ  ZEUS Maglia Fisiko Smanicata - вашиот најдобар пријател во спортот.

Погледнете ги другите наши понуди за термички облека!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машки термички топ ZEUS Maglia Fisiko Smanicata Light Royal

  • Код на продуктот: 506395
  • Достапност: На залиха
  • 1,280.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции