Машката маичка ZEUS Shirt Mida е атрактивна и иновативна понуда на италијанскиот бренд, која ќе ви ја обезбеди потребната удобност при спортување.

Машката маичка ZEUS Shirt Mida е изработена од меки и пријатни на допир полиестерски материјали кои се отпорни на повторен третман, го задржуваат својот квалитет и боја. Моделот се одликува со мрежеста ткаенина која може да се види преку целиот грб. Ова обезбедува  одлична циркулација на воздухот.


Карактеристики:

Овално деколте;
ZEUS  печат напред и назад под јаката;
Директно сечење;
Мрежеста ткаенина на задната страна;

Набавете ја машката маичка ZEUS Shirt Mida, бидејќи леснотијата и удобноста на опремата се предност.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машка маица ZEUS Shirt Mida Nero/Bianco

  • Код на продуктот: 515594
  • Достапност: На залиха
  • 1,070.00ДЕН.
  • 790.00ДЕН.


Достапни опции