Машката маичка GIVOVA Running Corpus 2 е стандарден и многу издржлив модел на маичка, погоден за чести и долги тренинзи.

Машката маичка GIVOVA Running Corpus 2 е изработена од 92% полиестер и 8% еластин, што ја прави еластична и погодна за интензивен тренинг.
Карактеристики:

 Печат-GIVOVA на градите лево
Рефлексивно лого GIVOVA на задната страна
Овално деколте

Вежбајте активно и удобно со машката маичка GIVOVA Running Corpus 2.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машка спортска термална маичка GIVOVA Running Corpus 2 0002

  • Код на продуктот: 504797
  • Достапност: На залиха
  • 1,680.00ДЕН.
  • 1,150.00ДЕН.


Достапни опции