Машката маичка GIVOVA T-Shirt Spot е наменета за љубителите на класичните, спортски модели.

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Spot е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директно крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.
Карактеристики:

Ребрести, растеглив, овален јака;
Натпис на печат-GIVOVA.

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Spot - направете разумна набавка.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Spot 0043

  • Код на продуктот: 515282
  • Достапност: На залиха
  • 1,100.00ДЕН.
  • 790.00ДЕН.


Достапни опции