Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC е погодна за спортска и секојдневна употреба.

Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC е изработена од фин, тенок и многу пријатен на допир полиестер материјал во комбинација со еластан, кој на држачот му овозможува слобода на движење и неспоредлива удобност. Други предности на маичката е тоа што не се збрчка, брзо се суши и не ја менува бојата и обликот дури и по повторен третман. Моделот има директно крој и стандардно овално деколте. Двобојниот дизајн му дава стилски и завршен изглед.

Карактеристики:


Материјал: Полиестер и еластин;
Директно сечење;
Овално деколте;
Лого на GIVOVA напред, под јаката.

Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC - ќе стане една од вашите омилени спортски маици.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Машка маичка GIVOVA Shirt Capo MC 1210

  • Код на продуктот: 516641
  • Достапност: На залиха
  • 1,100.00ДЕН.
  • 790.00ДЕН.


Достапни опции