Машката тренерка ZEUS Tuta Marte е комбинација на стил, квалитет и исклучителна удобност.
Машката тренерка ZEUS Tuta Marte е изработена од мек и пријатен полиестерски материјал на допир. Се разликува од другите тренерки поради присуството на патент до градите на горнио дел.


Карактеристики:

ZEUS лого на градите и левата нога;
2 бр. странични џебови со патенти на горнио дел;
2 бр. странични џебови со патенти на панталоно;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;

Машки тренерки ZEUS Tuta Marte - ослободете го вашиот потенцијал за спортски модел.


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Тренерка ZEUS Tuta Marte Nero/Bianco

  • Код на продуктот: 516825
  • Достапност: На залиха
  • 2,850.00ДЕН.
  • 2,080.00ДЕН.


Достапни опции