Пријатно за ткаенината на допир•

Прилагодлив аспиратор•

лого на предната страна•

  Еластични манжетни и ремен•

Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Дуксер VR46

  • Производител: VR46 Valentino Rossi
  • Код на продуктот: 9333
  • Достапност: 2-3 Days
  • 2,900.00ДЕН.
  • 1,490.00ДЕН.


Достапни опции