• Црн џемпер Speed Sport

• Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 30% памук, 70% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Црн џемпер Speed Sport

  • Код на продуктот: 9167
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции