• црвен џемпер Manchester United

• Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

црвен џемпер Manchester United

  • Производител: MANCHESTER UNITED
  • Код на продуктот: 2284
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции