Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

бела маица BMW

  • Производител: bmw
  • Код на продуктот: 2031
  • Достапност: На залиха
  • 1,100.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции