• Мека памучна ткаенина

• Силуета: бесплатна

Горниот дел:

• Раглан ракави за поголема слобода на движење

Крајниот дел:

• Појас со еластичен

• Состав: 100% памук  

• Две странични и еден заден џеб

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

летен сет SPEED SPORT

  • Код на продуктот: 2160
  • Достапност: На залиха
  • 2,560.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции