Горниот дел:
• Класичен модел со јака и копчиња
• Бесплатна силуета
• Мека памучна ткаенина
Крајниот дел:
• Појас со еластичен
• Состав: 95% памук  5% еластан
• Две странични и еден заден џеб

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Бел летен сет SPEED SPORT

  • Код на продуктот: 2151
  • Достапност: На залиха
  • 2,560.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции