• бел џемпер Speed Sport

.Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

бел џемпер Speed Sport

  • Код на продуктот: 2266
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции