блуза во розова боја.
Целосно извезено.
Ефективно везење на рамената и на дното.
Тенок и краток модел.
Елегантно решение за поводот или секојдневниот живот

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

блуза во розова боја-код 1073

  • Код на продуктот: 1073
  • Достапност: На залиха
  • 1,500.00ДЕН.
  • 590.00ДЕН.


Достапни опции