• блуза во розова боја-код 1077
блуза во розова боја.
Деликатна чипка што ја покрива поставата.
Кратки ракави.
Лесна и нежна материја.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

блуза во розова боја-код 1077

  • Код на продуктот: 1077
  • Достапност: На залиха
  • 1,500.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции