• блуза 2 во 1 сина  боја-код 9810

Стилска блуза изработена од висококвалитетна ткаенина за дишење. Импресивно за секоја пригода.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

блуза 2 во 1 сина боја-код 9810

  • Код на продуктот: 9810
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,500.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции