• Блуза 2 во 1 во црвена боја-код 0002

Стилска блуза изработена од висококвалитетна ткаенина за дишење. Импресивно за секоја пригода.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Блуза 2 во 1 во црвена боја-код 0002

  • Код на продуктот: 0002
  • Достапност: На залиха
  • 1,500.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции