Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

ivon

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 2049

  • Код на продуктот: 2049
  • Достапност: На залиха
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции