Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
jina zolt

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМБИНЕЗОН -2042

  • Код на продуктот: 2042
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,590.00ДЕН.


Достапни опции