Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
aglaja zel

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -2036

  • Код на продуктот: 2036
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции