Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tereza

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1185

  • Код на продуктот: 1185
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции