Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
jnisa

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1183

  • Код на продуктот: 1183
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции