Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

gloria

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1179

  • Код на продуктот: 1179
  • Достапност: На залиха
  • 0.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции