Материјал: 50% памук, 45% кожа, 5% еластин

krasi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1160

  • Код на продуктот: 1160
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,390.00ДЕН.


Достапни опции