Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
cvetomira

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1159

  • Код на продуктот: 1159
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции