Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
kim

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -2020

  • Код на продуктот: 2020
  • Достапност: На залиха
  • 2,790.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции