Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
divna crno

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -2009

  • Код на продуктот: 2009
  • Достапност: На залиха
  • 2,790.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции