Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
bibi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 2002

  • Код на продуктот: 2002
  • Достапност: На залиха
  • 2,590.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции