Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tatjana crno

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1097

  • Код на продуктот: 1097
  • Достапност: На залиха
  • 2,590.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции