Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластан

zafira

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМБИНЕЗОН - 1089

  • Код на продуктот: 1089
  • Достапност: На залиха
  • 2,590.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции