Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

stasi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1154

  • Код на продуктот: 1154
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции