Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласти

MON CHER CRV

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1149

  • Код на продуктот: 1149
  • Достапност: На залиха
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции