Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

LA DODGE

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1139

  • Код на продуктот: 1139
  • Достапност: На залиха
  • 1,890.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции