Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

eleonora

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1133

  • Код на продуктот: 1133
  • Достапност: На залиха
  • 1,790.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции